Yakın

Gizlilik Politikası

  • Üye ve müşterilerimizin www.kalyaaromaterapi.com ‘a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması bizim için son derece önemlidir ve bu konularda benimsemiş olduğumuz ilkelerimizi aşağıda belirtilmiştir.
  • ​Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Wix e-ticaret platformu üzerinde www.kalyaaromaterapi.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifresi ve bilgileri www.kalyaaromaterapi.com tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez.
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından KESİNLİKLE görüntülenemez.
  • Üyelerimize ve Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.kalyaaromaterapi.com tarafından verilebilmesi çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, çeşitli promosyon, satış ve pazarlama uygulamaları için www.kalyaaromaterapi.com nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen durumda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  • Sitemizin diğer internet web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.kalyaaromaterapi.com sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.kalyaaromaterapi.com aittir.
  • Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve Sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.
  • Sitemizden herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
  • www.kalyaaromaterapi.com ‘un kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz www.kalyaaromaterapi.com tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. En üst seviye güvenlik sertifikaları ile kişisel ve kart bilgileriniz korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.
  • Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.kalyaaromaterapi.com sizin şifrelerinize ulaşamamaktadır, şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

Bilgi almak istediğiniz konularda destek@kalyaaromaterapi.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: